Nechcete v lete prepotiť matrac? Zaobstarajte si topper!

Ako by ste strávili 8 hodín na galejách. Tak dlho ste sa ráno budili vyčerpaní, až ste investovali do naozaj kvalitného matraca. Teraz sa vám spí ako v bavlnke a chcete, aby vám nový matrac vydržal čo najdlhšie.

Spite na čistom matraci

Hlavne za horúcich letných nocí oceníte lepšiu hygienu. Vďaka topperu sa nepotíte priamo do matraca. Menší obal je tiež jednoduchšie prať. Dajte ho do práčky na 60 stupňov a zbavíte sa nečistôt.

V staršom matraci sa vašou odumretou kožou môžu živiť až 2 milióny roztočov. Skôr než oni sú ale problém ich výkaly. Obsahujú silný alergén, ktorý vyvoláva okrem alergie aj astmu a ekzém.

Roztoč žije 20 až 40 dní a za tú dobu stihne vyprodukovať okolo 2 000 častíc výkalov. Preto by mal byť pre alergikov topper, ktorý sa ľahko udržuje, samozrejmosťou. Ale aj alergici, ktorí používajú topper, by si mali meniť spodný matrac minimálne každých 7 rokov.

Multifunkčný Topper

K čomu sa hodí krycí matrac:

  • Na zmäkčenie tvrdého matraca,
  • Na skvalitnenie staršieho matraca,
  • K rovnakému výškovému rozdielu na dvojlôžku,
  • Ako samostatná cvičebná a relaxačná podložka.

Máte nečakanú návštevu, ktorá u vás potrebuje prespať? Ak je už obsadený rozkladací gauč, môžete zložiť krycí matrac zo svojej postele a ponúknuť ho hosťovi. Ale pamätajte, že na pravidelné spanie nie sú toppery bez spodného matraca vhodné.

Krycí matrac sa prispôsobí vášmu telu

Nový topper váš rodinný rozpočet rozhodne nezaťaží. Topper FLEXI s trojročnou zárukou kúpite už za 73€.

Ak máte starší matrac, na ktorom sa vám už horšie spí, zlepšite ho Topper VISCO. Je vyrobený z pamäťovej peny, ktorá sa perfektne prispôsobí vášmu telu a uľaví tak chrbtu i kĺbom.