Zoznámte sa s matracmi z radu Super Fox. Na ktorom budete spať vy?

Matrace Super Fox sú určené celej rodine. Pohodlne sa na nich vyspí nielen otec s mamou, ale aj teenageri a babička s dedom. Stačí si iba vybrať model.

VISCO, BLUE ALEBO CLOUD?

Matrace Super Fox sú v predaji v prevedení VISCO, BLUE a CLOUD.

  • VISCO – matrac s pamäťovou penou, ktorá uľaví kĺbom.
  • BLUE – tvrdší priedušný matrac s perfektnou termoreguláciou pre všetkých, ktorí sa nadmerne potia.
  • CLOUD – pre milovníkov mäkkého, pružného a vzdušného ležania.

super fox

Spoločné znaky matracov

Všetky matrace z tohto radu sa pýšia prvotriednymi výrobnými materiálmi a vysokou odolnosťou. Tešiť sa môžete na pružnosť, pevnosť a odolnosť jadra.

Matrace sú v predaji v dvoch profiláciách:

  • Classic – rovná plocha, určená pre vyznávačov klasiky.
  • Wellness - masážna plocha pre všetkých, ktorí milujú dokonalú relaxáciu.

Matrace sú dostupné vo výškach 20, 22, 24 a 26 cm. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o matrace partnerské, môžete si zaobstarať akúkoľvek variantu (VISCO, BLUE, CLOUD) v rovnakej výške. Obaja budete spať na matraci, ktorý dokonale spĺňa vaše požiadavky na komfortný spánok.

Poťahy všetkých modelov sú opatrené unikátnou 3D mriežkou Thermo Air Control, ktorá spolupracuje s jadrom matraca. Vďaka nej majú matrace optimálnu termoreguláciu a bránia zbytočnému poteniu počas spánku. Lôžko je teda suché a hygienicky čisté.

Praktické informácie
Každý matrac z radu Super Fox je možné vyrobiť aj v atypickom prevedení, takže ho pokojne môžete položiť napríklad do predĺženej postele. Nosnosť matracov je úctyhodných 135 kg. O pohodlný spánok tak majú postarané aj spáči s vyššou hmotnosťou. Vedeli ste, že pri výrobkoch s výškou 24 cm a vyšších si môžete nechať za príplatok spevniť jeden alebo oba boky? Vďaka spevneniu sa vám bude z postele lepšie vstávať, čo ocenia nielen starší ľudia.

Matrace boli podrobené mechanickým záťažovým testom, a to hneď 100 000-krát, takže na ne môžeme poskytnúť predĺženú záruku v dĺžke 6 rokov.

super fox

Matrac na mieru vašim potrebám

Zoznámte sa so všetkými výhodami matracov VISCO, BLUE a CLOUD.

Matrac Super Fox VISCO

Tento matrac sa chváli pamäťovým efektom. Pena telo dokonale obopne a postará sa o rovnomerné rozloženie tlaku. Je vhodná pre všetky spánkové polohy a stresom unavené telo.

Matrac má dve tvrdosti/strany:

1. Pamäťová pena – mäkšia strana matraca optimalizuje svoju tuhosť na základe ľudského tepla. Dokáže sa teda dokonale prispôsobiť všetkým spánkovým polohám.

2. Studená pena – tuhšia strana sa chváli otvorenejšou bunkovou štruktúrou, ktorá zaručuje priedušnosť. Počas spánku nedochádza k prehrievaniu a nadmernému poteniu.

Tešiť sa môžete na 7 komfortných zón, pričom oblasť okolo panvy je zosilnená, a tak poskytuje dostatočnú oporu v mieste najväčšej záťaže. Unikátne ramenné kolísky bránia nadmernému tlaku na ramenné kĺby v prípade spania na boku.

Matrac chráni poťah Wellness, ktorý je prateľný na 60 °C. Okrem toho, že chráni pred nečistotami, postará sa aj o elimináciu statického náboja.

 super fox visco

Matrac Super Fox BLUE

Super Fox Blue je charakteristický tvrdším, priedušnejším a odolnejším prevedením. Je vhodný pre mladších spáčov, ale aj všetkých, ktorí preferujú spánok na tvrdšom matraci. Na výrobu bola použitá hybridná vzdušná a pružná pena.

Matrac má dve tvrdosti/strany:

1. Hybridná pena – mäkšia strana je pružná, vzdušná, termoregulačná a prispôsobivá. Zamedzuje nadmernému poteniu.

2. Studená pena – tvrdšia strana je vybavená otvorenou bunkovou štruktúrou, vďaka ktorej je matrac dostatočne priedušný.

Tento model si zamilujú všetci, ktorí chcú mimoriadne pohodlie a dokonalé podoprenie tela v akejkoľvek spánkovej polohe. Samozrejmosťou je 7 komfortných zón s tým, že panvová zóna je zosilnená, a tak poskytuje dokonalú oporu v mieste najväčšej záťaže. Ramenné kolísky eliminujú tlak na ramenné kĺby pri spánku na boku.

Matrac je oblečený do poťahu Aegis, ktorý je možné prať na 60 °C. Tvorí ho veľký podiel prírodných vlákien Tencel/viskózy (49 %). Povrchová úprava má antibakteriálne a antiroztočové vlastnosti, je prevenciou proti vzniku plesní. Vďaka tomu je Super Fox BLUE skvelou voľbou pre alergikov aj astmatikov.

super fox blue

Matrac Super Fox CLOUD

Zažite spánok ako na obláčiku. Super Fox CLOUD ponúka vzdušnosť v kombinácii s machovou mäkkosťou. Rovnako ako predchádzajúce modely aj tento má dve tvrdosti/strany:

1. GelTouch – mäkšiu stranu tvorí hybridná pena, ktorá sa postará o dokonalú priedušnosť a optimálnu termoreguláciu. Charakteristická je pre ňu hebkosť latexu.

2. Studená pena – tvrdšia strana zo studenej peny je vďaka otvorenej bunkovej štruktúre priedušná a zabraňuje zbytočnému poteniu.

O kvalitný spánok sa postará 7-zónová profilácia, pričom oblasť ramien je opatrená ramennými kolískami, ktoré zabraňujú namáhaniu ramenných kĺbov pri spánku na boku. Panvová časť, na ktorú je pri spánku vyvíjaný najväčší tlak, je spevnená, a tak jej poskytuje vyváženú oporu.

Súčasťou matraca je poťah s prírodnými vláknami Tencel/viskóza (30%), ktorý je prešitý silnou klimatizačnou vrstvou dutých vlákien. Vďaka tomu dokáže odvádzať pot a nezadržiavať vlhkosť, čo ocenia nielen alergici a astmatici.

 super fox cloud

Pretože rodina je najlepší liek

K dostaniu sú aj matrace Super Fox Home Care pre domácu starostlivosť. Jedná sa o zdravotnícke antidekubitné matrace, ktoré sa radia do I. triedy. Sú opatrené poťahom, ktorý neprepúšťa vodu, je paropriepustný, prateľný na 95 ° C a umývateľný. Tieto matrace predstavujú unikátne spojenie výhod profesionálnych zdravotníckych matracov s výhodami Super Fox. K dostaniu sú ako:

  • VISCO PU – pre stredné až vyššie riziko vzniku preležanín, trieda rizika II.–III. Zníži tlak na telo a postará sa o optimálnu telesnú teplotu.
  • BLUE PU – pre nižšie riziko vzniku preležanín, trieda II. Matrac je dokonale priedušný a vhodný aj pre pacientov s vyššou hmotnosťou.
  • CLOUD PUpre nižšie riziko vzniku preležanín, trieda II. Matrac je vhodný pre pacientov s nižšou hmotnosťou. Postará sa o dokonalú priedušnosť.

 

Prečítajte si aj ďalšie články: