Poznáte najobľúbenejšie modely matracov?

Nie ste si istí výberom matraca? Potrebujete sa inšpirovať? Pripravili sme pre Vás prehľad zákaznícky najobľúbenejších matracov. O aké matrace sa jedná? Poďme sa spoločne pozrieť...

Rad matracov Super Fox

Matrace Super Fox sú ideálnou voľbou pre celú rodinu. Existujú tri rôzne modely, ktoré si môžete vybrať: VISCO, BLUE a CLOUD.

Matrac Super Fox VISCO má vrstvu z pamäťovej peny, Matrac Super Fox BLUE je tvrdší a priedušnejší matrac, Matrac Super Fox CLOUD ponúka vzdušnosť a mäkkosť.

Všetky matrace Super Fox sú vyrobené z prvotriednych materiálov s vysokou odolnosťou. Sú k dispozícii v dvoch profiláciách: Classic s rovnou plochou a Wellness s masážnou plochou. Matrace sú dostupné v rôznych výškach. Viac informácií o matracoch Super Fox.

 

spanek1

Romantika Kašmír

Romantika Kašmír ponúka zvýšenú pevnosť vďaka jadru matraca, ktoré je vystužené masívnou vrstvou kokosových vlákien, ktorá zaisťuje stabilitu a nosnosť. Matrac má mäkšiu stranu s masážnou profiláciou a tuhšiu stranu. Špeciálna 5 zónová profilácia CubeCare pomáha predchádzať otlakom. Poťah matraca je hodvábne jemný s vysokým podielom prírodných vlákien, ktoré zaisťujú termoreguláciu a odolnosť voči statickej elektrine. Maximálna nosnosť sa pohybuje medzi 130 a 150 kg v závislosti na strane matraca.

probouzeni1

Tropico Heureka

Existujú dve varianty matracov Heureka, a to Heureka Flexi a Heureka Visco, ktoré sa líšia vo svojich vlastnostiach.

Matrac Heureka Plus Visco je tuhší matrac s odľahčujúcimi vrstvami pamäťových pien. Vďaka tenkým vrstvám pružných vzdušných pien nedochádza k preboreniu tela ani prehrievaniu. Poťah matraca je dvojdielny, prateľný na 60 ° C a obsahuje kašmírové vlákna pre hodvábny a dýchateľný pocit. K matracu je tiež priložený vankúšik ako darček.

Matrac Heureka Plus Flexi má mäkšiu stranu v prevedení Classic a tuhšiu stranu v prevedení Wellness s masážnou profiláciou. Stabilizačné vrstvy z peny Rekogreen dodávajú matracu stabilitu a prirodzenú tuhosť aj pri plnej záťaži. Poťah matraca je prešívaný s kašmírovým vláknom, snímateľný a prateľný. Matrac je dostupný v rôznych rozmeroch a je vhodný pre pevné aj polohovacie lamelové rošty. Maximálna nosnosť sa pohybuje medzi 130 a 135 kg v závislosti na strane matraca.

 

Súvisiace články: